Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5070 Gaming Trio OC 12GB (V532-019R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Gaming Trio OC 12GB (V532-019R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Videokarte MSI | Nvidia GeForce RTX 5070 | 12 GB | GDDR7 | 192 bit | PCIE 5.0 16x | Triple slot Fansink | 1xHDMI | 3xDisplayPort | RTX507012GGAMTRIOOC

699,49€
699,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | V532-019R | 4711377303927

705,05€
705,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7 V532-019R

721,47€
721,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7 ( V532 019R 4711377303927 G5070-12GTC GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC RTX 5070 Gaming Trio OC 12GB ) video karte V532-019R

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI Graphics Card MSI NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 GEFORCE RTX 5070 12G GAMING TRIO OC
727,08€
729,98€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
MSI GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5|GEFORCE RTX 5070 12G GAMING TRIO OC

729,18€
729,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5070 Gaming Trio OC 12GB GDDR7 DLSS4 | GEFORCE RTX 5070 12G GAMING TRIO OC | 4711377303927

737,00€
743,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX 5070 12GB GAMING TRIO OC GEFORCE RTX 5070 12G GAMING TRIO OC

741,69€
746,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MSI GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI portu skaits 1 | PCI Express Gen 5

749,94€
749,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC (DLSS 4 3x DisplayPort 1x HDMI 2.1) V532-019R (4711377303927) ( JOINEDIT90141232 )

775,00€
775,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5070 Gaming Trio OC 12GB GDDR7 DLSS4 | GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC | 4711377303927

775,00€
775,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Gaming Trio OC 12GB GDDR7 192bit videokarte V532-019R

799,99€
799,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 GAMING TRIO OC 12GB DLSS 4 | GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC | 4711377303927 | GR-GFP-MSI-0390

817,85€
817,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|MSI|NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|RTX507012GGAMTRIOOC GEFORCE RTX 5070 12G GAMING TRIO OC

817,96€
820,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics Card-MSI-NVIDIA GeForce RTX 5070-12 GB-GDDR7-192 bit-PCIE 5.0 16x-Triple slot

820,76€
822,66€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
MSI GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC 1

845,46€
845,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes MSI Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|RTX507012GGAMTRIOOC GEFORCE RTX 5070 12G GAMING TRIO

910,37€
912,87€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 610 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P140 mm x G338 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Gaming Trio OC 12GB (V532-019R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































