Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC 12GB (V532-003R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC 12GB (V532-003R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Karta graficzna MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC 12GB GDDR7 DLSS4 | RTX 5070 12G VENTUS 2X OC | 4711377308229 | KGMSIN507488001

565,95€
565,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 | V532-003R | 4711377308229 | VGAMISNVDM243

599,25€
599,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7 V532-003R

600,89€
600,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC | 4711377308229

621,30€
621,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX5070-12GB VENTUS 2X OC

624,90€
624,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G Ventus 2X OC 12288 MB GDDR7 ( V532 003R G5070-12V2C GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC ) V532-003R

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA MSI RTX 5070 VENTUS 2X OC 12GB GDDR6 PCIe 4.0 V532-003R

646,46€
651,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB 4711377308229 ( GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X 4711377308229 GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC V532-003R ) video karte

650,00€
650,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC 12GB GDDR7 192bit videokarte V532-003R

651,99€
651,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC 12GB GDDR7 DLSS4 | V532-003R | 4711377308229 | VGAMISNVDM243

660,15€
660,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC|RTX 5070 12G VENTUS 2X OC

680,54€
680,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI Graphics Card MSI NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 GEFORCE RTX 5070 12G VENTUS 2X OC
687,39€
690,29€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Videokarte MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC 12GB GDDR7 DLSS4 | GEFORCE RTX 5070 12G VENTUS 2X OC | 4711377308229

694,00€
700,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5|GEFORCE RTX 5070 12G VENTUS 2X OC

694,06€
694,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7

708,43€
708,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI portu skaits 1 | PCI Express Gen 5

710,46€
710,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|MSI|NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|RTX507012GVENTUS2XOC GEFORCE RTX 5070 12G VENTUS 2X OC

772,86€
775,36€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC 1

809,10€
809,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5

829,84€
832,34€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7 V532-003R

864,49€
866,99€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes MSI Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|RTX507012GVENTUS2XOC GEFORCE RTX 5070 12G VENTUS 2X O

864,67€
867,17€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5

883,60€
886,10€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 577 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G236 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC 12GB (V532-003R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































