Ilustrācija var atšķirties
ASUS Dual GeForce RTX 3060 V2 OC 12GB (90YV0GB2-M0NA10)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x16
- GPU: GA106-302-A1 (Ampere)
- GPU takts frekvence: 1.320 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1.875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 3060 V2 OC 12GB (90YV0GB2-M0NA10)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS Dual GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6 DUAL-RTX3060-O12G-V2

441,96€
446,95€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS Dual -RTX3060-O12G-V2 NVIDIA GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6 ( 90YV0GB2 M0NA10 DUAL-RTX3060-O12G-V2 ) video karte 90YV0GB2-M0NA10

535,00€
535,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS Dual GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6 | DUAL-RTX3060-O12G-V2 | 4711081309925 | 998949160

546,80€
546,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 15.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 170 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | RGB |
| GPU: | GA106-302-A1 (Ampere) |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1.320 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 1.867 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P123 mm x G200 mm x A88 mm |
| PCIe 4.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.6 (DX 12.2) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 3060 V2 OC 12GB (90YV0GB2-M0NA10)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































