Ilustrācija var atšķirties
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC 8GB (NE7506TT19P1-GB2062D)
Ražotājs: Palit
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC 8GB (NE7506TT19P1-GB2062D)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Palit
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Palit Graphics card GeForce RTX 5060 TI DUAL OC 8GB GDDR7 128bit 3DP/HDMI | NE7506TT19P1-GB2062D | 4710562245257 | KGPALN506388206

375,75€
375,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit Karta graficzna Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC 8GB GDDR7 DLSS4 (NE7506TT19P1-GB2062D)

378,63€
378,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC NVIDIA 8 GB GDDR7 | NE7506TT19P1-GB2062D | 4710562245257 | KGPALN506388206

386,20€
386,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XpertVision Palit RTX5060 TI DUAL OC 8GB GDDR7 HDMI 3xDP ( NE7506TT19P1 GB2062D 530294 ) video karte NE7506TT19P1-GB2062D

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PALIT Graphics card GeForce RTX 5060 TI DUAL OC 8GB GDDR7 128bit 3DP/HDMI | NE7506TT19P1-GB2062D | 4710562245257 | KGPALN506388206

403,96€
403,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC NVIDIA 8 GB GDDR7 NE7506TT19P1-GB2062D

410,24€
415,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC 8GB GDDR7 DLSS4 128bit videokarte NE7506TT19P1-GB2062D

416,84€
416,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PALIT Karta graficzna GeForce RTX 5060 TI DUAL OC 8GB GDDR7 128bit 3DP/HDMI NE7506TT19P1-GB2062D

418,25€
418,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC NVIDIA 8 GB GDDR7 | NE7506TT19P1-GB2062D | 4710562245257 | VGAPALNVD0516

420,40€
420,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC 8GB, graphics card DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1 NE7506TT19P1-GB2062D

436,60€
436,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte PALIT - Grafiskā karte - GeForce RTX 5060 Ti - Dual OC - 8 GB

528,00€
528,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC NVIDIA 8 GB GDDR7 NE7506TT19P1-GB2062D

552,74€
555,24€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 632 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P126,3 mm x G262,1 mm x A40,1 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual OC 8GB (NE7506TT19P1-GB2062D)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































