Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Aero OC 8GB (GV-N5060AERO OC-8GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060
- GPU takts frekvence: 2 280 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Aero OC 8GB (GV-N5060AERO OC-8GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
29 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR7 GV-N5060AERO OC-8GD

344,25€
344,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 | GV-N5060AERO OC-8GD | 4719331356415 | KGGBAN506388006

365,35€
365,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 5060 2595 MHz 8 GB GDDR7 128 bit PCI Express 5.0 Active GV-N5060AEROOC-8GD GV-N5060AERO OC-8GD

372,60€
372,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5060 AERO OC 8G GDDR7 3DP/HDMI | GV-N5060AERO OC-8GD | 4719331356415 | KGGBAN506388006

373,55€
373,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7 GV-N5060AERO OC-8GD

375,39€
375,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA PCIE16 RTX5060 8GB GDDR7/GV-N5060AERO OC-8GD GIGABYTE

379,33€
386,33€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-N5060AERO OC-8GD

380,01€
380,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-N5060AERO OC-8GD

382,47€
389,47€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7, 128bit, PCI-E 5.0, 2595 MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N5060AERO OC-8GD

382,50€
387,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0|GV-N5060AERO OC-8GD

383,65€
383,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC Videokarte 8GB GDDR7 | GV-N5060AERO OC-8GD | 4719331356415

385,00€
391,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
GIGABYTE Graphics Card GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 5060 2595 MHz GV-N5060AERO OC-8GD
385,22€
388,12€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Graphics Card GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 128 bit PCIE 5.0 16x GPU 2595 MHz 1xHDMI 3xDisplayPort GV-N5060AEROOC-8GD GV-N5060AERO OC-8GD

386,80€
386,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7 ( GV N5060AERO OC 8GD ) video karte GV-N5060AERO OC-8GD

390,00€
390,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Graphics card GeForce RTX 5060 AERO OC 8G GDDR7 3DP/HDMI | GV-N5060AERO OC-8GD | 4719331356415 | KGGBAN506388006

390,77€
390,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC 8GB GDDR7 128bit White videokarte GV-N5060AERO OC-8GD

392,49€
392,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC Videokarte 8GB GDDR7 (GV-N5060AERO OC-8GD)

394,95€
394,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G

397,56€
397,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA|GeForce RTX 5060|2595 MHz|8 GB|GDDR7|128 bit|PCI Express 5.0|Active|GV-N5060AEROOC-8GD GV-N5060AERO OC-8GD

400,98€
400,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA PCIE16 RTX5060 8GB GDDR7/GV-N5060AERO OC-8GD GIGABYTE 4719331356415 (4719331356415) ( JOINEDIT88812895 )

425,00€
425,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA|GeForce RTX 5060|2595 MHz|8 GB|GDDR7|128 bit|PCI Express 5.0|Active|GV-N5060AEROOC-8GD GV-N5060AERO OC-8GD

428,55€
431,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics Card-GIGABYTE-NVIDIA-GeForce RTX 5060-2595 MHz-8 GB-GDDR7-128 bit-PCI Express 5.0-Active-GV-N5060AEROOC-8GD

440,48€
442,38€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-N5060AERO OC-8GD

466,28€
468,78€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte GIGABYTE | NVIDIA GeForce RTX 5060 | 8 GB | GDDR7 | 128 bit | PCIE 5.0 16x | GPU 2595 MHz | 1xHDMI | 3xDisplayPort | GV-N5060AEROOC-8GD 9VN5060AO-00-G10

493,00€
493,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
GIGABYTE GeForce RTX5060 AERO OC 8GB GV-N5060AERO OC-8GD

481,47€
483,97€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte VGA PCIE16 RTX5060 8GB GDDR7/GV-N5060AERO OC-8GD

484,77€
487,27€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC 8G GV-N5060AERO OC-8GD

501,33€
503,83€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Gigabyte GeForce RTX 5060 AERO OC Videokarte 8GB GDDR7

512,87€
515,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR7 GV-N5060AERO OC-8GD

561,05€
563,55€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 145 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 280 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 595 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P117 mm x G281 mm x A40 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3 840 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Aero OC 8GB (GV-N5060AERO OC-8GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















































