Ilustrācija var atšķirties
Microsoft Surface Pro 4 1TB Intel i7 Windows 10 Pro
Ražotājs: Microsoft
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Intel Core i7
- Cietais disks: Cietais disks
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 31,20 cm (12,30)
- Grafika: Intel Iris grafika
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 10 Pro
- Svars: 786 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Microsoft Surface Pro 4 1TB Intel i7 Windows 10 Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Microsoft
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Microsoft Surface 7 for Business 13.8" QHD Touch Platinum Snapdragon® X Elite 16GB/1TB SSD Win11 Pro ZXY-00005 | ZXY-00005 | 0196388278497 | 1C02-9F4

1 740,30€
1 740,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Microsoft Surface Pro 10 5G/U7-165U/13"/2880x1920/T/32GB/1TB SSD/4C-iGPU/Windows 11 Pro/Platinum/2R planšetdators | 19073012126 | 196388493739

3 296,40€
3 296,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Microsoft Surface Pro 10 5G/U7-165U/13"/2880x1920/T/32GB/1TB SSD/4C-iGPU/W11P/Platinum/2R | 19073012126 | 196388493739

3 302,80€
3 302,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 9 h |
|---|
| Cietais disks: | Cietais disks |
|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Grafika: | Intel Iris grafika |
|---|
| Izmēri: | P292,10 mm x A201,40 mm x D8,45 mm |
|---|---|
| Svars: | 786 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i7 |
| Procesora modeļa numurs: | 6650U |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 10 Pro |
|---|
| Displeja izmērs: | 31,20 cm (12,30) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.736 Pikseļi x 1.824 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Spīdīgs |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
|---|---|
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | Austiņas, Mini-DisplayPort izeja, USB 3.0 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Microsoft Surface Pro 4 1TB Intel i7 Windows 10 Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Microsoft
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Mid 2010 MacBook ProMideaMidea KondicionieriMidea KondicionierisMidea LedusskapjiMidi KlaviersMiele Putekļu SūcējsMikroskopu VeidiMinecraft Video GamesWindows10 MicrosoftWindows Pro 10Adapteris Microsoft SurfaceMicrosoft Tablet SurfaceMicrosoft Ms SurfaceSurface Pro 9MacBook Pro 1TBWindows Microsoft 11MacBook Pro 2019 1TBMacBook Pro 14 1TB



























