Miele FN 28062
Ražotājs: Miele
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 269 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Energoefektivitātes klase: A++
Cenas vēsture
1M 3M
Miele FN 28062
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Gorenje F492PW
no 160,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 685,00€

Beko FSE1074N
no 275,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Hisense FV298N4AWC
no 771,14€

Bomann GS 7253
no 265,00€

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 950,00€

Hisense FV191N4AW2
no 335,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MIELE FN 28062WS Vertikāla Brīvi Stāvoša Saldētava 184cm FN 28062 WS

879,00€
879,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 307 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 269 l |
| Salona apgaismojums: | Nē |
|---|---|
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 41 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 13,50 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 8 h |
| Saldētavas atvilktnes: | 8 |
| Izmēri: | P60 cm x A184 cm x D63 cm |
|---|---|
| Svars: | 81,20 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Miele FN 28062
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











