Ilustrācija var atšķirties
POCO C85 256GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS 2
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,52 cm (6,90)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G81-Ultra
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M
POCO C85 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 256GB
no 502,39€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
84 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Poco C85 8/256GB (Black) | MZB0LFYEU

104,35€
104,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 6/256Gb Black

110,98€
110,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 8/ 256GB Purple mobilais telefons MZB0LGREU

119,00€
119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 8/ 256GB Black mobilais telefons MZB0LFYEU

119,00€
119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85 8GB/256GB BLACK MZB0LFYEU ( 6932554457051 1445798 69365 MZB0LFYEU ) Mobilais Telefons

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 8GB/256GB GREEN MZB0LFUEU ( 6932554457013 ? 1445796 69361 MZB0LFUEU ) Mobilais Telefons

120,00€
120,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 6/256Gb Black MZB0LFYEU

121,00€
121,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 8/256GB Green | 69361 | 6932554457013 | GS-T-XIA-1310

122,10€
122,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 8/256GB Black | 69365 | 6932554457051 | GS-T-XIA-1308

122,10€
122,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 8/256GB Czarny 69365

122,45€
122,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 8/256GB Zielony 69361

122,45€
122,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 8/256GB Black 1443533

124,62€
124,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 8/256GB Green 1443531

124,62€
124,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis POCO C85 8/256GB Green (69361) | 69361 | 6932554457013

124,75€
124,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 8/256GB Black | 21-6932554457051 | 6932554457051

131,00€
137,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
POCO C85 8/256GB Purple | 21-6932554457341 | 6932554457341

131,00€
137,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi POCO C85 - smartphone (6.9) Dual SIM 8/256 GB 6000 mAh (purple)

131,69€
136,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi POCO C85 - smartphone (6.9) Dual SIM 8/256 GB 6000 mAh (green)

131,69€
136,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB BLACK MZB0LFYEU POCO

132,16€
132,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB GREEN MZB0LFUEU POCO

132,16€
132,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown POCO C85 8/256GB Zielony | 69361 | 6932554457013 | GS-T-XIA-1310

133,77€
133,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown POCO C85 8/256GB Fioletowy | 69394 | 6932554457341 | GS-T-XIA-1309

133,77€
133,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco C85 8/256GB Green 6932554457013

136,20€
136,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB BLACK MZB0LFYEU POCO

136,88€
136,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB PURPLE MZB0LGREU POCO

136,88€
136,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB BLACK MZB0LFYEU POCO

138,88€
145,88€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
MOBILE PHONE POCO C85/8/256GB GREEN MZB0LFUEU POCO

138,88€
145,88€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Telefons POCO C85 8/256GB Purple

139,00€
139,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons POCO C85 8/256GB Green

139,00€
139,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco C85 256 GB Violets
C85 256 GB Violets

139,00€
139,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| EPREL: | 2379226 |
|---|---|
| MPN: | 25078PC3EE |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| A (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 64 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 6.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 33 W |
| Izmēri: | P81,07 mm x A173,16 mm x D8,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 211 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Xiaomi HyperOS 2 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G81-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,52 cm (6,90) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
POCO C85 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































