Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G56 5G 256GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,06 cm (6,72")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 7060
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G56 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 210,90€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
74 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Grey Mist PB7Y0026PL

228,83€
233,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Unknown MOTOROLA G56 5G Viedtālrunis 8/256 GB Black Oyster | 187832 | 0840023292316

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola G56 5G 8/256GB Dill green | PB7Y0033PL | 840023292156

230,20€
230,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Dill | PB7Y0033PL | 840023292156

230,30€
230,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Motorola Moto G56 5G 8/256GB Green (PB7Y0033PL) | PB7Y0033PL | 840023292156

237,60€
237,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA G56 BLACK OYSTER 8/256GB | PB7Y0043SE | 840023292316 | PB7Y0043SE

244,00€
250,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto G56 8/ 256GB Dill Green mobilais telefons PB7Y0033PL

250,99€
250,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G56 5G 8/256GB Zielony (PB7Y0033PL) PB7Y0033PL

258,90€
258,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto g56 5G 8 GB 256 GB Dill PB7Y0033PL

261,40€
261,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown MOTO G56 5G Viedtālrunis 8/256 DILL | PB7Y0027SE | 0840023292156

311,10€
311,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola G56 5G Business Edition 8RAM 256GB PB7Y0069SE (0840493603605) ( JOINEDIT80685807 ) Mobilais Telefons

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G56 5G 8/256GB Czarny (PB7Y0069SE) PB7Y0069SE

322,31€
322,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Viedtālrunis - MOTOROLA - Moto g56 - 8 GB RAM - 256 GB - 5G Dubultā SIM

346,89€
346,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Motorola moto g56 5G viedtālrunis 6.72" 8GB 256GB 50MP Android 15 Melns

445,24€
445,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 24 GB |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 2 TB |
| EPREL: | 2 266 109 |
|---|---|
| MPN: | XT2529-2 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 49h 0min |
| Aizsardzības klase: | IP 68, IP 69 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 200 mAh |
| Uzlādes jauda: | 30 W |
| Izmēri: | P76,26 mm x A165,75 mm x D8,35 mm |
|---|---|
| Svars: | 200 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Sony LYTIA-600 sensor, f/1.8 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra plata leņķa kamera, f/2.2 diafragma |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 7060 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,6 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,06 cm (6,72") |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G56 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























