Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G7 Power
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 9.0
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja izmērs: 15,70 cm (6,20)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 4.096 MB
Cenas vēsture
1M 3M
Motorola Moto G7 Power
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Luksusa ādas maciņš Motorola G7 Power telefonam

186,89€
186,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4.096 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 512 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, USB-C |
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Izmēri: | P76 mm x A160,80 mm x D9,40 mm |
|---|
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
|---|---|
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 9.0 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 15,70 cm (6,20) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 3, LCD |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.570 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 403 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Motorola Moto G7 Power
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















