Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G71 5G
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 11
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: (6,40)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 695
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M
Motorola Moto G71 5G
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 210,40€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Luksusa ādas maciņš Motorola Moto G71 5G telefonam

304,36€
304,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6.144 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Stereo skaļruņi: | Nē |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 30 W |
| Izmēri: | P73,90 mm x A161,20 mm x D8,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 179 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 16 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 11 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 695 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,20 GHz |
| Displeja izmērs: | (6,40) |
|---|---|
| Displeja tips: | OLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 409 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Motorola Moto G71 5G
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















