Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G86 5G 256GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 7300
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G86 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 210,90€

Apple iPhone 17 256GB
no 823,84€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 125,49€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 004,55€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 623,22€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 368,35€

Apple iPhone 17e 256GB
no 623,22€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 507,97€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 515,08€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
95 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Unknown SMARTP DS MOTOROLA "G86" 8+256GB Green Viedtālrunis | MOTO/G86/8256GREEN | 0840023294914

297,80€
297,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g86 5G 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Lilac PB7L0098PL

305,70€
308,20€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola moto g86 5G 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Lilac PB7L0087SE

305,70€
308,20€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola Moto G86 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Dark Blue

306,29€
308,79€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola Moto G86 5G Viedtālrunis 8GB / 256GB Green | PB7L0088SE | 0840023294914

358,22€
358,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 24 GB |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| EPREL: | 2 304 402 |
|---|---|
| MPN: | g86 5G (XT2527-2) |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | B (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 55h 18min |
| Aizsardzības klase: | IP 68, MIL-STD 810H |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 200 mAh |
| Uzlādes jauda: | 30 W |
| Izmēri: | P74,74 mm x A161,21 mm x D7,87 mm |
|---|---|
| Svars: | 185 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 7300 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67") |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 7i, POLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 220 Pikseļi x 2 712 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 446 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G86 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















