Ilustrācija var atšķirties
Poco X7 Pro 8GB 256GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 8400-Ultra
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Poco X7 Pro 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 512GB
no 522,55€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
19 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Poco X7 Pro 5G Dual SIM 8GB RAM 256GB With Charger Black EU 61706

298,19€
298,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO X7 Pro 8/ 256GB Black mobilais telefons MZB0J1JEU

299,99€
299,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco Smartfon POCO X7 Pro 5G 8/256GB Czarny (null)

303,91€
303,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco X7 Pro 256 GB Dzeltens
X7 Pro 256 GB Dzeltens

309,00€
309,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco X7 Pro 256 GB Melns
X7 Pro 256 GB Melns

309,00€
309,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefonas POCO X7 PRO/8/256GB Geltonas MZB0J18EU POCO 6932554408831 ( MZB0J18EU ) Mobilais Telefons

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco X7 Pro 5G 8GB/256GB Black ( MZB0J1JEU 6932554408725 1430344 null SMASMPCO0122 ) Mobilais Telefons

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO X7 Pro 8/ 256GB Yellow/ Black mobilais telefons MZB0J18EU

330,99€
330,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis POCO X7 Pro 8/256GB Yellow MZB0J18EU

366,63€
369,13€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis POCO X7 Pro 8/256GB Black MZB0J1JEU

366,63€
369,13€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Telefons POCO X7 Pro 5G 8/256GB Black

389,00€
389,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons POCO X7 Pro 5G 8/256GB Yellow

389,00€
389,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB YELLOW MZB0J18EU POCO
408,92€
413,91€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB BLACK MZB0J1JEU POCO
410,49€
415,48€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Poco X7 Pro 256 GB Zaļš
X7 Pro 256 GB Zaļš

309,00€
309,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco X7 Pro 8/256GB Green MZB0J2NEU

315,45€
315,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
POCO X7 Pro 8/256GB Yellow/Black MZB0J18EU (6932554408831) ( JOINEDIT89651330 )

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR5X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS, NavIC |
| Akumulatora kapacitāte: | 6.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 90 W |
| Izmēri: | P75,24 mm x A160,70 mm x D8,29 mm |
|---|---|
| Svars: | 195 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Xiaomi HyperOS |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 8400-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 3,25 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 7i |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.220 Pikseļi x 2.712 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Poco X7 Pro 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no POCO
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Poda KrēslsPoda Skalojamā KastePoda Vāka StiprinājumiPods Ar IzlietniPoe KameraPogo stickPokemon PikachuPoker ClubPolaroid FilmPolimēra sveķiMacBook Pro 13 8GB 256GBMacBook Pro 2020 8GB 256GBMacBook Pro 256 GB13 Pro 256GbMacBook Air 13 8GB 256GBMacBook Air M2 8GB 256GBMacBook Pro 2020 256GBMacBook Pro 13 256GBSandisk Extreme Pro 256 GBIphone 15 pro 256gb


























