Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A5 16GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 4.4
- Iekšējā atmiņa: 16 GB
- Displeja izmērs: 12,70 cm (5)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Kodolu skaits: 8
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
- Atmiņas kartes ietilpība: 64 GB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A5 16GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 610,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung A500FU Galaxy A5 16GB Black

295,00€
295,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 64 GB |
| SAR vērtība: | 0,25 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | MMS, SMS, 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB, NFC |
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| Žestu vadība: | Jā |
| Izmēri: | P69,70 mm x A139,30 mm x D6,70 mm |
|---|---|
| Svars: | 123 g |
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 4.4 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|
| Displeja izmērs: | 12,70 cm (5) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.280 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | Mikro-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy A5 16GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A51 MaciņšSamsung Galaxy A53Samsung Galaxy A70 MaciņšSamsung Galaxy A8 A530FSamsung Galaxy S10E G970FSamsung IpsSamsung monitors 144HzSamsung Galaxy A5 MaciņšSamsung Galaxy A5 2017 MaciņšTelefona Maciņi Samsung Galaxy A5 2017Samsung A5 MaciņšSamsung A5 VāciņiSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25



















