Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Note 4
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 4.4
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja izmērs: 14,47 cm (5,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 805
- Kodolu skaits: 4
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy Note 4
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GSM City Mobiwear Etui do Samsung Galaxy Note 4 - wzor M014S ( 6512 uniw ) maciņš apvalks mobilajam telefonam 6512-uniw

395,00€
395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 3.072 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| SAR vērtība: | 0,37 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | MMS, SMS, 4G/LTE |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Akumulatora kapacitāte: | 3.220 mAh |
| Izmēri: | P78 mm x A153 mm x D8,50 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 4.4 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 805 |
| Kodolu skaits: | 4 |
| Displeja izmērs: | 14,47 cm (5,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.440 Pikseļi x 2.560 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy Note 4
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy S10 Plus MaciņšSamsung Galaxy S10E G970FSamsung Galaxy S2Samsung Galaxy S21 FE VāciņšSamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Galaxy Xcover 7Samsung LS03Samsung Neo QLED 77Samsung Galaxy Note 9 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy 25Galaxy Watch 4Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Buds austiņas




















