Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab A9+ X216 5G 64GB (SM-X216BZAAEUE)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Snapdragon 695
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Svars: 491 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A9+ X216 5G 64GB (SM-X216BZAAEUE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Tablet galaxy tab a9+ 11. cali 5g 4/64 gb szary SM-X216BZAAEUE

262,10€
262,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 7.040 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Izmēri: | P257,10 mm x A6,90 mm x D168,70 mm |
|---|---|
| Svars: | 491 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 5 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| 5G: | Jā |
| A-GPS: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
|---|
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modelis: | Snapdragon 695 |
| Procesora modeļa numurs: | 2x 2.20GHz (ARM Cortex-A78/Kryo 660 Gold) + 6x 1.80GHz (ARM Cortex-A55/Kryo 660 Silver) |
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.200 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A9+ X216 5G 64GB (SM-X216BZAAEUE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 27Samsung Tab A9Tab A9Galaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy A23 64GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Sdxc 64GBSamsung Galaxy A23 5GGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9

























