Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab Active 3 Enterprise Edition LTE 64GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Displeja izmērs: 20,32 cm (8)
- Operētājsistēma: Google Android 10
- Svars: 429 g
- Procesors: Samsung
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab Active 3 Enterprise Edition LTE 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab Active 3 SM-T575 (2020) 8.0" LTE 64GB Black SM-T575NZKAEEE

735,60€
735,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 5.050 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Izmēri: | P126,80 mm x A213,80 mm x D9,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 429 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 5 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| 4G/LTE: | Jā |
| NFC: | Jā |
| A-GPS: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
| Procesors: | Samsung |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Exynos 9810 4 x 2.70GHz (Exynos M3) + 4 x 1.70GHz (ARM Cortex A55) |
| Operētājsistēma: | Google Android 10 |
|---|
| Displeja izmērs: | 20,32 cm (8) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.200 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab Active 3 Enterprise Edition LTE 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzSamsung Galaxy A23 64GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProGalaxy Watch Active2Samsung Sdxc 64GBGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Heroes 3 Hd Edition64GB Memory DDR3MacBook 64GB

























