Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G 128GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Displeja izmērs: 31,49 cm (12,40)
- Operētājsistēma: Google Android 11
- Svars: 608 g
- Procesors: Qualcomm
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 113,69€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 31.5 cm (12.4") 6 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Black SM-T736BZKEEUE

1 190,05€
1 190,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 10.090 mAh |
|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Izmēri: | P284,80 mm x A185 mm x D6,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 608 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 5 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| 5G: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 750G (SM7225), 2 x 2.20GHz (ARM Cortex-A77) + 6 x 1.8GHz (ARM Cortex-A55) |
| Operētājsistēma: | Google Android 11 |
|---|
| Displeja izmērs: | 31,49 cm (12,40) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
|---|---|
| USB 3.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 3.0, USB-C |
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzSamsung Galaxy S21Fe 5GGalaxy A54 5G 128GbGalaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy S7 MaciņšGalaxy Buds FeSamsung Galaxy S23 128GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Galaxy S21 FE VāciņšGalaxy S23 Fe




























