Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G 128GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 37,08 cm (14,60)
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Svars: 728 g
- Procesors: Qualcomm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G 15/128GB Planšetinis kompiuteris SM-X906BZAAEUE

930,63€
935,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 11.200 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| Izmēri: | P326,40 mm x A208,60 mm x D5,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 728 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 G1 SM8450 1 x 3.00GHz (ARM Cortex X2) + 3 x 2.50GHz (ARM Cortex A710) + 4 x 1.80GHz (ARM Cortex A510) |
| Operētājsistēma: | Google Android 12 |
|---|
| Displeja izmērs: | 37,08 cm (14,60) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.960 Pikseļi x 1.848 pikseļi |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzGalaxy Tab S8 5GGalaxy A54 5G 128GbSamsung Galaxy S8 MaciņšSamsung Galaxy S23 128GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSandisk SDXC Ultra 128 GBA33 5G 128GbSamsung Galaxy A23 5GGalaxy Tab A8


























