Ilustrācija var atšķirties
Siemens EQ.6 plus TE657F09DE
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.500 W
- Tilpums litros: 1,70 l
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ.6 plus TE657F09DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 607,75€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,75€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 346,00€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens TE657F09DE EQ.6 plus Kaffeevollautomat TE657F09DE (4242003832448) ( JOINEDIT87879540 )

685,00€
685,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE657F09DE EQ.6 plus Kaffeevollautomat | TE657F09DE | 4242003832448

725,95€
725,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE657F09DE EQ.6 plus extraKlasse Kaffeevollautomat dark inox TE657F09DE (4242003832448) ( JOINEDIT88145723 )

770,00€
770,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens TE657F09DE ekspres do kawy Ekspres do espresso 1,7 l | TE657F09DE | 4242003832448

773,40€
773,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres ciśnieniowy Siemens TE657F09DE ekspres do kawy Ekspres do espresso 1,7 l | TE657F09DE | 4242003832448

774,55€
774,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens EQ.6 plus extraKlasse TE657F09DE Automatisk kaffemaskine Mørk inox

784,85€
789,84€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens TE657F09DE ekspres do kawy Ekspres do espresso 1,7 l | TE657F09DE

842,55€
842,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
|---|---|
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Izņemams kafijas biezumu trauks: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Kontrollindikators: | Filtra maiņa, Uzpildīt ūdens tvertni, Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P28 cm x A38,50 cm x D46,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,50 kg |
| Tilpums litros: | 1,70 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Displejs: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Temperatūra regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 300 g |
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens EQ.6 plus TE657F09DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensCrane PlusComfortView Plus40 Plus Apavi5 golf PlusLogitech MX Plus


























