Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 WN34A141
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg, Žāvēšana 5 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WN34A141
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 WN34A141
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens Hausgeräte iQ500 WN44G242
no 888,03€

Bosch Hausgeräte Serie 6 WNG24442
no 840,00€

Samsung WD18DB8995BZT2
no 1 656,99€

Bosch WNA13441
no 698,93€

Hisense WD5S1045BW
no 549,00€

Bosch Serie 8 WNC244070
no 957,80€

Samsung WD5100D SLIM WD90DG5G34BEEG
no 417,30€

AEG 9000 SensiDry L9WEF80690
no 1 176,75€

Bosch Serie 8 WNC254A40
no 1 015,05€

Bosch Serie 8 WNC254AS0
no 1 100,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WN34A141 iQ300 sērijas veļas mazgājamā un žāvētāja mašīna 9.5 kg / 5 kg, 1400 apgr./min. | WN34A141 | 4242003917473

735,75€
735,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WN34A141 iQ300, Waschtrockner weiß

1 261,77€
1 266,76€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 934866 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase (mazgāšana): | B (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana): | 57 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana, žāvēšana): | 322 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana un centrifugēšana): | 46 l |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana, centrifugēšana un žāvēšana): | 74 l |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg, Žāvēšana 5 kg |
| Bungas tilpums: | 60 l |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Programmas beigas iestatāmas: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Iluminatora izmērs: | 32 cm |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,80 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 71,40 kg |
| WN34A141 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 WN34A141
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0





















