Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 GS58NAWCV
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 366 l
- Salona apgaismojums: Jā
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Enerģijas patēriņš (jauns): 178 kWh/gadā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 GS58NAWCV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 GS51NAWCV
no 885,00€

Siemens iQ300 GS29NVWEP
no 675,00€

Siemens iQ500 GI11VAFE0
no 730,51€

Siemens iQ500 GS54NAWCV
no 925,00€

Gorenje F492PW
no 160,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 685,00€

Beko FSE1074N
no 275,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Bomann GS 7253
no 265,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens GS58NAWCV iQ500 Freistehender Gefrierschrank | GS58NAWCV | 4242003895429

947,55€
947,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens freezer GS58NAWCV iQ500 C white ( GS58NAWCV ) Horizontālā saldētava

1 005,00€
1 005,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ500 GS58NAWCV Fryser Stående fryser Hvid

1 419,56€
1 424,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 178 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 366 l |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 13 h |
|---|---|
| Saldētavas atvilktnes: | 4 |
| Saldētavas nodalījuma vāki: | 3 |
| Izmēri: | P70 cm x A191 cm x D78 cm |
|---|---|
| Svars: | 99,94 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 GS58NAWCV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0

















