Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 KI77SXFE0
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 207 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 169 l
- Saldētavas tilpums: 62 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Nē
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KI77SXFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens KI77SXFE0 iQ500 Iebūvējamais ledusskapis-ar saldētavu kombinācija | KI77SXFE0 | 4242003945162

763,45€
763,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Franču durvis: | Nē |
|---|---|
| EPREL: | 1562962 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 207 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 5 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 12 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Nē |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| WLAN: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 36 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 169 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 62 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Pudeļu apgāšanās aizsardzība: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A157,80 cm x D54,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 54,90 kg |
| KI77SXFE0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KI77SXFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















