Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 HB678GBS6
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: 4D-karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Intensīvs karstums, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu, Žāvēšana
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HB678GBS6
- EPREL: 166134
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,87 kWh
Cenas vēsture
1M 3M
Siemens iQ700 HB678GBS6
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 790,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 616,50€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 320,00€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 659,65€

Bosch Serie 8 HBG7341B1
no 821,90€

Bosch Serie 8 HRG7764B1
no 1 115,00€

Neff N 90 B64CT73N0
no 1 345,60€

AEG 7000 MealAssist TR7PB63ZSB
no 699,99€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Orkaitė SIEMENS HB678GBS6 | SI010099 | 4242003739945

980,60€
980,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens Cepeškrāsns HB678GBS6 SI010099

999,46€
999,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens HB678GBS6 coolStart-Funktion Pyrolyse (EEK: A+) ( HB678GBS6 ) Cepeškrāsns

1 115,00€
1 115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| EPREL: | 166134 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,87 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.650 W |
| Izmēri: | P595 mm x D548 mm x A595 mm |
|---|---|
| Svars: | 41 kg |
| HB678GBS6 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 15 |
| Cepeškrāsns režīmi: | 4D-karstā gaisa, Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Intensīvs karstums, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu, Žāvēšana |
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Siemens iQ700 HB678GBS6
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















