Ilustrācija var atšķirties
ASRock Radeon RX 9060 XT Steel Legend OC 16GB (90-GA5JZZ-00UANF)
Ražotājs: ASRock
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 1 900 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
- Savienojumi: DisplayPort, HDMI izeja
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASRock Radeon RX 9060 XT Steel Legend OC 16GB (90-GA5JZZ-00UANF)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASRock
Populāri produkti
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asrock Karta graficzna Radeon RX 9060 XT STEEL LEGEND 16GB GDDR6 128bit | RX9060XT SL 16GO | 4711581490857 | KGASRA906378131

451,85€
451,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASRock Graphics card Radeon RX 9060 XT STEEL LEGEND 16GB GDDR6 128bit | RX9060XT SL 16GO | 4711581490857

472,35€
472,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASRock AMD Radeon RX 9060 XT Videokarte 16GB | RX9060XT SL 16GO | 4711581490857 | KGASRA906378131

474,93€
474,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asrock Graphics card. Asrock RX9060XT Steel Legend 16GB OC RX9060XT SL 16GO

476,77€
476,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASRock Radeon 9060 XT Steel Legend Grafikkarte 16384 MB GDDR6 ( 90 GA5JZZ 00UANF RX9060XT SL 16GO ) video karte 90-GA5JZZ-00UANF

485,00€
485,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asrock AMD Radeon RX 9060 XT Steel Legend 16GB OC GDDR6 RX9060XT SL 16GO

492,43€
497,42€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASROCK Graphics Card ASROCK AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB RX9060XT SL 16GO
508,77€
511,67€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9060XTSL16GO|RX9060XT SL 16GO

511,62€
511,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. Asrock RX9060XT Steel Legend 16GB OC ( RX9060XT SL 16GO ) video karte

515,00€
515,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASRock AMD Radeon RX 9060 XT Videokarte 16GB | RX9060XT SL 16GO | 4711581490857 | VGAASRATI0102

519,00€
525,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Graphics Card|ASROCK|AMD|Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9060XTSL16GO RX9060XT SL 16GO

570,46€
572,96€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Asrock Graphics Card||AMD|Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCI Express x16 5.0|Active|RX9060XTSL16GO RX9060XT SL 16GO

639,18€
641,68€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
ASRock Steel Legend OC - graphics card - Radeon RX 9060 XT - 16 GB 4711581490857 (4711581490857) ( JOINEDIT88608425 )

540,00€
540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASRock AMD Radeon RX 9060 XT Videokarte 16GB

683,12€
685,62€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics card. Asrock RX9060XT Steel Legend 16GB OC RX9060XT SL 16GO

695,04€
697,54€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 150 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1 900 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3 320 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P131 mm x G298 mm x A51 mm |
| Svars: | 967 g |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASRock Radeon RX 9060 XT Steel Legend OC 16GB (90-GA5JZZ-00UANF)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































