Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE Radeon RX 9070 Gaming OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
- Savienojumi: DisplayPort, HDMI izeja
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Radeon RX 9070 Gaming OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD)

655,60€
655,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9070 GAMING OC 16G | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0 | GV-R9070GAMING OC-16GD | 4719331355531 | VGAGIGATI0334

660,80€
660,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9070 GAMING OC 16G Grafikkarte HDMI/DP | GV-R9070GAMING OC-16GD | 4719331355531

663,45€
663,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD) ( GV R9070GAMING OC 16GD GV-R9070GAMING OC-16GD 1.0 ) video karte

695,00€
695,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD) | GV-R9070GAMING OC-16GD | 4719331355531 | VGAGIGATI0334

705,19€
705,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD Gigabyte Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB GDDR6 PCIe 5.0 GV-R9070GAMING OC-16GD

707,85€
712,84€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Videokarte Gigabyte Radeon RX 9070 G OC 16GB GV-R9070GAMING OC-16GD

713,94€
713,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9070 Gaming OC 16GB GDDR6 256bit videokarte GV-R9070GAMING OC-16GD

715,49€
715,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Karta graficzna gigabyte radeon rx 9070 gaming oc 16gb GV-R9070GAMING OC-16GD

723,12€
723,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD) 29FCC95DDA8682F263B4852FA6FB8336DDA05EC4

737,92€
737,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte GIGABYTE | AMD | Radeon RX 9070 | 16 GB | GDDR6 | 256 bit | PCI Express 5.0 | Active | R9070GAMINGOC-16GD1.0

741,89€
741,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA PCIE16 RX9070 16GB GDDR6/R9070GAMING OC-16GD GIGABYTE GV-R9070GAMING OC-16GD 1.0

749,30€
749,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte Radeon RX 9070 G OC 16GB | GV-R9070GAMING OC-16GD | 4719331355531 | VGAGIGATI0334

758,00€
764,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Gigabyte Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD)

950,41€
952,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 220 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 |
|---|---|
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P132 mm x G288 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3.584 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Radeon RX 9070 Gaming OC 16GB (GV-R9070GAMING OC-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































