Ilustrācija var atšķirties
ASUS Dual Radeon RX 9060 XT 16GB (90YV0LG2-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9060 XT
- GPU takts frekvence: 2 620 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 518 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual Radeon RX 9060 XT 16GB (90YV0LG2-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti
19 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Asus Graphic Card Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 DUAL-RX9060XT-16G | DUAL-RX9060XT-16G | 4711636196765 | GR-ATIP-ASU-572

374,15€
374,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0|90YV0LG2-M0NA00

412,04€
412,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Radeon RX 9060 XT Dual 16GB GDDR6 128bit videokarte 90YV0LG2-M0NA00

426,99€
426,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Radeon RX 9060 XT DUAL 16GB | 90YV0LG2-M0NA00 | 4711636196765

444,65€
444,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0LG2-M0NA00

449,53€
449,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 | 90YV0LG2-M0NA00 | 4711636196765

452,30€
452,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 90YV0LG2-M0NA00

453,23€
453,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 DUAL-RX9060XT-16G

461,90€
461,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Graphic Card Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 DUAL-RX9060XT-16G ( DUAL RX9060XT 16G ) video karte

485,00€
485,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 DUAL-RX9060XT-16G

485,96€
490,95€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 ( 90YV0LG2 M0NA00 ) video karte 90YV0LG2-M0NA00

490,00€
490,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics Card Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 DUAL-RX9060XT-16G | DUAL-RX9060XT-16G | 4711636196765 | KGASUA906378102

492,02€
492,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0LG2-M0NA00

492,97€
495,47€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 | 90YV0LG2-M0NA00 | 4711636196765 | VGAASUATI0467

511,75€
511,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Asus Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0LG2-M0NA00

528,95€
531,45€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte Asus Dual Radeon Rx 9060 Xt 16 Gb Gddr6 (Dual‑rx9060xt‑16g)

561,00€
561,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Asus Radeon RX 9060 XT Dual 16GB GDDR6 128bit 90YV0LG2-M0NA00 (4711636196765) ( JOINEDIT89949988 )

495,00€
495,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS DUAL-RX9060XT-16G 16GB GDDR6 HDMI DP 4711636196765 (4711636196765) ( JOINEDIT88600211 )

530,00€
530,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RX9060XT-16G AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 90YV0LG2-M0NA00

660,92€
663,42€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 518 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 100 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 150 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | neviens |
| GPU: | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 620 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 3 250 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G202 mm x A49 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual Radeon RX 9060 XT 16GB (90YV0LG2-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































