Ilustrācija var atšķirties
Sapphire Pulse Radeon RX 7600 OC 8GB (11324-01-20G)
Ražotājs: Sapphire
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: AMD Radeon RX 7600
- GPU takts frekvence: 1.720 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.250 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pulse Radeon RX 7600 OC 8GB (11324-01-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sapphire
Populāri produkti
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAPPHIRE T SAPPHIRE AMD Radeon RX 7600 PULSE Gaming Grafikkarte 8GB GDDR6 HDMI/3xDP | 207337515 | 4895106293618

292,45€
292,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE AMD Radeon RX 7600 GAMING OC 8G Graphics Card 11324-01-20G

296,38€
296,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7600 GAMING OC 8G Graphics Card | 11324-01-20G | 4895106293618 | 2E01-7KP

301,80€
301,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE Vaizdo plokštė AMD Radeon RX 7600 Gaming OC 8GB GDDR6 128bit 11324-01-20G

316,40€
321,39€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7600 GAMING OC 8G Graphics Card ( 11324 01 20G GCSP-251 SP11324-01-20G ) video karte

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX 7600 Pulse 8GB GDDR6 128bit videokarte 11324-01-20G

333,87€
333,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Sapphire Radeon RX 7600 Pulse 8GB OC 11324-01-20G

335,85€
335,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Sapphire Radeon RX 7600 Pulse 8GB OC | 11324-01-20G | 4895106293618 | GR-ATIP-SAP-448

339,85€
339,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7600 GAMING OC 8G Graphics Card 11324-01-20G

343,00€
343,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire graphics card Pulse Radeon RX 7600 - 8 GB GDDR6 4895106293618 (4895106293618) ( JOINEDIT88745308 )

345,00€
345,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE 11324-01-20G graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 | 11324-01-20G | 4895106293618 | WLONONWCRCG06

357,09€
357,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE 11324-01-20G graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6

474,01€
476,51€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.250 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 18.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 185 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | bez apgaismojuma |
| GPU: | AMD Radeon RX 7600 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1.720 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.755 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P107 mm x G240 mm x A44,07 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2.048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pulse Radeon RX 7600 OC 8GB (11324-01-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Sapphire
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Saramonic Blink 500Sarkana PirtsSarkana RokassprādzeSarkanas Augstpapēžu KurpesSarkanas BiksesSarkanas KurpesSarkani ZābakiSata Adapter 3.5Saules BrillesSausie AkumulatoriRadeon SapphireRadeon RX 580 8GBRX 7600Radeon 7600Radeon 580 8GBRadeon RX5700Radeon RX 560Radeon RX 6800Radeon RX 550Radeon 580 Rx







































