Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT Gaming 16GB (GV-R9060XTGAMING-16GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
- Savienojumi: DisplayPort, HDMI izeja
- Slotu platums: Divu slotu
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT Gaming 16GB (GV-R9060XTGAMING-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti
16 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte VGA GBT RX 9060 XT GAMING 16G GV-R9060XTGAMING-16GD (4719331356354) ( JOINEDIT81073682 ) video karte

390,00€
390,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING 16GB Graphics Card HDMI/DP | GV-R9060XTGAMING-16GD | 4719331356354

473,05€
473,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX9060 XT Gaming 16GB GDDR6 2xHDMI 2xDP | GV-R9060XTGAMING-16GD | 4719331356354

483,10€
483,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Karta graficzna Gigabyte Radeon RX 9060 XT Gaming 16GB GDDR6 (GV-R9060XTGAMING-16GD)

488,89€
488,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING 16GD 4719331356354 ( GV R9060XTGAMING 16GD GV-R9060XTGAMING-16GD 1.0 ) video karte

500,00€
500,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING 16G Graphics Card - 16GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 3230 MHz Core Clock, 2 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-R9060XTGAMING-16GD

511,00€
511,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING 16GB GV-R9060XTGAMING-16GD

516,72€
516,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING 16G | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0|GV-R9060XTGAMING-16GD

517,73€
517,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|GIGABYTE|AMD|Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCI Express x16 5.0|Active|GV-R9060XTGAMING-16GD1.0

520,23€
525,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING 16GB | GV-R9060XTGAMING-16GD | 4719331356354

528,78€
528,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card GIGABYTE AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 128 bit PCI Express x16 5.0 Active GV-R9060XTGAMING-16GD1.0 GV-R9060XTGAMING-16GD 1.0

528,80€
528,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING 16GB GDDR6 128bit videokarte GV-R9060XTGAMING-16GD

536,54€
536,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9060 XT Videokarte 16GB GDDR6 | GV-R9060XTGAMING-16GD | 4719331356354

540,00€
546,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Videokarte GIGABYTE | AMD | Radeon RX 9060 XT | 16 GB | GDDR6 | 128 bit | PCI Express x16 5.0 | Active | GV-R9060XTGAMING-16GD1.0

591,84€
591,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING 16GB GV-R9060XTGAMING-16GD

598,06€
600,56€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Gigabyte Gaming - graphics card - Radeon RX 9060 XT - 16 GB 4719331356354 (4719331356354) ( JOINEDIT88837091 )

530,00€
530,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 150 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU paātrinājuma takts: | 3.320 MHz |
|---|---|
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P118 mm x G281 mm x A40 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2.048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT Gaming 16GB (GV-R9060XTGAMING-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































