Ilustrācija var atšķirties
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition 16GB (RX-97TQICKB9)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU takts frekvence: 1 660 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition 16GB (RX-97TQICKB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XFX Radeon RX 9070 XT Quicksilver 16GB GDDR6 | RX-97TQICKB9 | 0840191502637 | 2E20-1F0

712,45€
712,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX QuickSilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition Black Grafikkarte 16GB GDDR6 DP/HDMI | RX-97TQICKB9 | 0840191502637

713,85€
713,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX 9070XT OC Gaming Quicksilver 16GB GDDR6 HDMI 3xDP | RX-97TQICKB9 | 0840191502637 | 84718000

725,05€
725,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6 RX-97TQICKB9

752,89€
752,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD XFX RX-97TQICKB9 RX 9070 XT 16GB GDDR6 256bit PCIe 5.0

755,50€
760,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX AMD Radeon RX 9070XT Quicksilver Gaming 16GB GDDR6 Black ( RX 97TQICKB9 ) RX-97TQICKB9

765,00€
765,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Quicksilver AMD Radeon RX 9070XT 16GB GDDR6 256-bit HDMI 3xDP RX-97TQICKB9

773,02€
778,01€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX Radeon RX 9070 XT Quicksilver Gaming 16GB GDDR6 256bit videokarte RX-97TQICKB9

776,99€
776,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition Grafikkarte, 16384 MB GDDR6 | GCXF-172 | 0840191502637 | RX-97TQICKB9

780,70€
780,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6 | RX-97TQICKB9 | 840191502637 | GR-ATIP-XFX-299

792,00€
798,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
XFX Quicksilver AMD Radeon RX 9070XT Gaming Edition with 16GB GDDR6 HDMI 3xDP, AMD RDNA 4 RX-97TQICKB9

795,00€
795,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AMD Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition Videokarte 16GB GDDR6 | RX-97TQICKB9 | 0840191502637

801,00€
807,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6 | RX-97TQICKB9 | 840191502637 | GR-ATIP-XFX-299

803,36€
803,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX RX-97TQICKB9 RX-97TQICKB9

804,17€
804,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AMD Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition Videokarte 16GB GDDR6 | RX-97TQICKB9 | 0840191502637

847,70€
847,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
AMD Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition Videokarte 16GB GDDR6

1 002,22€
1 004,72€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6 RX-97TQICKB9

1 114,32€
1 116,82€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 304 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 660 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 970 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P140 mm x G350 mm x A67 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Quicksilver Radeon RX 9070 XT Gaming Edition 16GB (RX-97TQICKB9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































