Ilustrācija var atšķirties
Sapphire Nitro+ Radeon RX 9070 XT 16GB (11348-01-20G)
Ražotājs: Sapphire
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Nitro+ Radeon RX 9070 XT 16GB (11348-01-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sapphire
Populāri produkti
27 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2520 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplay 11348-01-20G

752,88€
752,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX 9070 XT Nitro+ 16GB GDDR6 | 11348-01-20G | 4895106295872 | 2E01-7L3

795,45€
795,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Nitro+ Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 grafiskā karte (11348-01-20G) | 11348-01-20G | 4895106295872

797,00€
797,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 11348-01-20G

808,23€
808,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE NITRO+ AMD RADEON RX 9070 XT GAMING OC 16GB DUAL HDMI / DUAL DP | 11348-01-20G | 4895106295872

817,00€
823,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 256 bit PCIE 5.0 16x GPU 2520 MHz Triple slot Fansink 2xHDMI 2xDisplayPort 11348-01-20G

821,80€
821,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2520 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-01-20G

833,48€
840,48€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
SAPPHIRE Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 11348-01-20G
837,78€
840,68€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Vaizdo plokštė AMD SAPPHIRE Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 256bit PCIE 5.0 11348-01-20G

838,84€
843,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2520 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-01-20G |11348-01-20G

846,20€
846,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT AMD Video Karte 16GB GDDR6 | 11348-01-20G | 4895106295872

847,00€
853,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Sapphire Technology Graphics card Radeon RX 9070 XT NITRO+ GAMING OC 16GB GDDR6 256bit 2DP/2HDMI 11348-01-20G

848,22€
848,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2520 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-01-20G

849,67€
849,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 11348-01-20G

849,90€
849,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX 9070 XT Nitro+ 16GB GDDR6 256bit videokarte 11348-01-20G

865,53€
865,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT AMD Video Karte 16GB GDDR6 (11348-01-20G)

871,95€
871,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2520 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-01-20G 11348-01-20G

874,20€
874,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Technology Videokarte Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT 16GB | 11348-01-20G | 4895106295872 | KGSAPA907578006

890,34€
890,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire RX 9070 XT 16GB Sapphire NITRO + Radeon OC GDDR6 3 Fan 11348-01-20G

891,01€
893,42€
Piegāde: 2,41€
ar piegādi: 2,41€
Sapphire RX 9070 XT 16GB Sapphire NITRO + Radeon OC GDDR6 3 Fan ( 11348 01 20G ) video karte 11348-01-20G

900,00€
900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Sapphire Nitro+ Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6

900,89€
900,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT 16GB 11348-01-20G

916,73€
916,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Sapphire RX9070XT 16GB Nitro+ Gaming OC 4895106295872 (4895106295872) ( JOINEDIT88738970 )

955,00€
955,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Sapphire Graphics Card||AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2520 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-01-20G

1 040,15€
1 042,65€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT AMD Video Karte 16GB GDDR6

1 124,09€
1 126,59€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
SAPPHIRE TECHNOLOGY Karta graficzna Radeon RX 9070 XT NITRO+ GAMING OC 16GB GDDR6 256bit 2DP/2HDMI 11348-01-20G

920,48€
920,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 11348-01-20G

1 218,87€
1 221,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 304 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3 060 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P128,5 mm x G330,8 mm x A65,68 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Nitro+ Radeon RX 9070 XT 16GB (11348-01-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















































