Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime Radeon RX 9070 XT OC 16GB (90YV0L71-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime Radeon RX 9070 XT OC 16GB (90YV0L71-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS Radeon RX 9070 XT PRIME 16GB OC | 90YV0L71-M0NA00 | 4711387829585 | VGAASUATI0455

693,75€
693,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0L71-M0NA00

696,43€
696,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0L71-M0NA00

700,93€
707,93€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Asus Prime -RX9070XT-O16G AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 PRIME-RX9070XT-O16G

703,48€
703,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Radeon RX 9070 XT Grafiskā karte GDDR7 16GB | 90YV0L71-M0NA00 | 4711387829585 | VGAASUATI0455

707,10€
707,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0|90YV0L71-M0NA00

711,69€
711,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RX9070XT-O16G AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 ( 90YV0L71 M0NA00 PRIME-RX9070XT-O16G ) video karte 90YV0L71-M0NA00

725,00€
725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | GDDR6 | HDMI portu skaits 1 | PCI Express 5.0

726,51€
726,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics card RX 9070 XT PRIME OC 16 GB GDDR6 256bit DP/HDMI | PRIME-RX9070XT-O16G | 4711387829585 | KGASUA907578001

728,54€
728,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė ASUS Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 PCIe 5.0 90YV0L71-M0NA00

734,30€
739,29€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS Prime Radeon RX 9070 XT OC 16GB GDDR6, HDMI, 3x DP 90YV0L71-M0NA00

737,80€
737,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime -RX9070XT-O16G AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 90YV0L71-M0NA00

743,19€
743,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Radeon RX 9070 XT Grafiskā karte GDDR7 16GB | 90YV0L71-M0NA00 | 4711387829585 | VGAASUATI0455

743,58€
743,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Radeon RX 9070 XT PRIME GAMING OC 16GB GDDR6 256bit Black videokarte 90YV0L71-M0NA00

756,07€
756,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Radeon RX 9070 XT Grafiskā karte GDDR7 16GB | PRIME-RX9070XT-O16G | 4711387829585

774,00€
780,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
ASUS Prime Radeon RX 9070 XT OC Edition 90YV0L71-M0NA00

775,90€
775,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime Radeon RX 9070 XT XT OC Edition 16GB GDDR6 1 י PCI Express 5,0 90YV0L71-M0NA00

827,44€
827,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime -Rx9070Xt-O16G Amd Radeon Rx 9070 Xt 16 Gb Gddr6 4711387829585 (4711387829585) ( JOINEDIT88607531 )

840,00€
840,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0L71-M0NA00

848,49€
850,99€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Asus Prime Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0L71-M0NA00

902,90€
905,40€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte ASUS Prime Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB

976,00€
976,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Asus Radeon RX 9070 XT PRIME GAMING OC 16GB GDDR6 256bit Black 90YV0L71-M0NA00 (4711387829585) ( JOINEDIT89648843 )

845,00€
845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime Radeon RX 9070 XT OC Edition 90YV0L71-M0NA00

948,35€
950,85€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Asus Radeon RX 9070 XT Grafiskā karte GDDR7 16GB

979,28€
981,78€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS Prime -RX9070XT-O16G AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 90YV0L71-M0NA00

999,52€
1 002,02€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 304 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | nav |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3 030 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P130 mm x G312 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime Radeon RX 9070 XT OC 16GB (90YV0L71-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































