Ilustrācija var atšķirties
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 16GB (11349-03-20G)
Ražotājs: Sapphire
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 16GB (11349-03-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sapphire
Populāri produkti
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sapphire Technology Graphics card Radeon RX 9070 PULSE 16GB GDDR6 256bit 2DP/2HDMI | 11349-03-20G | 4895106295971 | 2E01-7L8

618,05€
618,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE PULSE AMD Radeon™ RX 9070 GAMING Grafikkarte 16GB GDDR6 HDMI/DP | 11349-03-20G | 4895106295971

618,95€
618,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-03-20G

624,16€
624,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 11349-03-20G

631,41€
631,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD Sapphire PULSE Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 PCIe 5.0 11349-03-20G

658,37€
663,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 ( 11349 03 20G ) video karte 11349-03-20G

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 256 bit PCIE 5.0 16x Dual Slot Fansink 2xHDMI 2xDisplayPort 11349-03-20G

681,06€
681,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE T SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 9070/Gaming/16GB/GDDR6 | 207337566 | 4895106295971

681,25€
681,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 | 11349-03-20G | 4895106295971 | VGASAPATI0612

684,48€
684,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-03-20G

689,79€
696,79€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
SAPPHIRE Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 11349-03-20G
694,55€
697,45€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Sapphire AMD Radeon RX 9070 Pulse 16GB GDDR6 256bit videokarte 11349-03-20G

695,49€
695,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-03-20G | 11349-03-20G | 4895106295971

701,00€
707,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 9070|11349-03-20G

701,29€
701,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 11349-03-20G

704,60€
704,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Sapphire RX9070 16GB Pulse Gaming OC 4895106295971 (4895106295971) ( JOINEDIT88744389 )

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-03-20G

710,62€
710,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-03-20G 11349-03-20G

717,40€
717,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-03-20G

778,42€
780,92€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte Grafikas Karte Sapphire 11349-03-20G GDDR6 RADEON RX 9070 16 GB

792,57€
792,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Sapphire Graphics Card||AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-03-20G

867,84€
870,34€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 Gaming Grafikkarte 16384 MB GDDR6 11349-03-20G (4895106295971) ( JOINEDIT89273473 ) video karte

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 9070 11349-03-20G

909,32€
911,82€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 11349-03-20G

913,74€
916,24€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 220 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 520 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120,25 mm x G280 mm x A51,5 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3 584 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 16GB (11349-03-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Sapphire
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Saramonic Blink 500Sarkana PirtsSarkana RokassprādzeSarkanas Augstpapēžu KurpesSarkanas BiksesSarkanas KurpesSarkani ZābakiSata Adapter 3.5Saules BrillesSausie AkumulatoriRadeon SapphireRadeon RX5700Radeon RX 560Radeon RX 6800Radeon RX 550Radeon 580 RxAMD Radeon RX 560AMD Radeon RX 580AMD Radeon RX 6600AMD Radeon RX550
















































