Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro 12,9" 2021 128GB Wi-Fi (MHNG3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M1
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 32,77 cm (12,90)
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 14
- Svars: 682 g
- Procesors: Apple
Cenas vēsture
1M 3M
Apple iPad Pro 12,9" 2021 128GB Wi-Fi (MHNG3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MHNG3 iPad Pro 12.9" Wi-Fi 128GB Silver 5th Gen MHNG3HC/A

1 722,30€
1 722,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 40,88 Wh |
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Izmēri: | P280,60 mm x A214,90 mm x D6,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 682 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
| Atmiņas tips: | DDR4 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M1 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 32,77 cm (12,90) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.732 Pikseļi x 2.048 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina XDR displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Apple iPad Pro 12,9" 2021 128GB Wi-Fi (MHNG3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiApple 13 Pro 128GbWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 11 128GbApple 13 128Gb


























