Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro 12,9" 2022 256GB Wi-Fi (MNXT3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M2
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 32,77 cm (12,90)
- Grafiskā karte: Apple 10-Core-GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 16
- Svars: 682 g
Cenas vēsture
1M 3M
Apple iPad Pro 12,9" 2022 256GB Wi-Fi (MNXT3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Pro 12.9" Wi‑Fi 256GB Silver 6th Gen (2022) MNXT3HC/A

1 551,00€
1 551,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,65 Wh |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Grafiskā karte: | Apple 10-Core-GPU |
|---|
| Izmēri: | P214,90 mm x A280,60 mm x D6,40 mm |
|---|---|
| Svars: | 682 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Nē |
| 4G/LTE: | Nē |
| GPS: | Nē |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 16 |
|---|
| Displeja izmērs: | 32,77 cm (12,90) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.732 Pikseļi x 2.048 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina XDR displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
Cenas vēsture
1M 3M
Apple iPad Pro 12,9" 2022 256GB Wi-Fi (MNXT3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Pro 13 256GBApple 12 Pro Max 256Gb4G Router Wi-Fi


























