Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 32GB 1TB (MJ3D4D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Procesora modelis: Apple M5
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Displeja izmērs: 35,97 cm (14,20)
- Cietā diska ietilpība: 1 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
- Svars: 1,55 kg
- Procesors: Apple
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 32GB 1TB (MJ3D4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 198,20€
20 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Pro (14") M5 10/10-Core/32GB/1TBSSD/SpaceSchw. MacOS | MJ3D4D/A | 0195951161839 | 84713000

2 214,20€
2 214,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 32GB, 1TB SSD - Space Black | MJ3D4D/A | 0195951161839 | 1A01-6L5

2 219,75€
2 219,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") 2025 (black 32 GB 1 TB (1 TB SSD) M5 MacOS German) MJ3D4D/A (0195951161839) ( JOINEDIT87454793 )

2 280,00€
2 280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators Apple MacBook Pro 14 M5 / 32 GB / 1 TB (MJ3D4ZE/A) | MJ3D4ZE/A | 195951162171 | LT-STD-M14-APL-378

2 307,55€
2 307,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU 32GB 1TB SSD - Space Black MJ3D4D/A (0195951161839) ( JOINEDIT87225513 ) Portatīvais dators

2 330,00€
2 330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14 M5, Space Schwarz, M5 (10-CPU/10-GPU), 32GB, 1TB SSD, Standard-Display, Deutsch, Kein Netzteil MJ3D4D/A

2 364,78€
2 369,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE MacBook Pro 14 M5, Space Schwarz, M5 (10-CPU/10-GPU), 32GB, 1TB, Display mit Nanotexturglas, Deutsch, Kein Netzteil MJ3D4_CTO_21

2 387,26€
2 392,25€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Portatīvais dators MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU, 32GB/1TB SSD/Space Black/INT - MJ3D4ZE/A

2 399,00€
2 399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 14" Apple M5 10C CPU, 10C GPU, 32GB/1TB SSD/Space Black/SWE - MJ3D4KS/A

2 399,00€
2 399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2-inch: M5 10/10, 32GB, 1TB SSD, without power supply - Space Black | MJ3D4ZE/A | 195951162171 | LT-STD-M14-APL-378

2 457,66€
2 457,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 32GB 1TB SSD Space Black SWE MJ3D4KS/ A portatīvais dators MJ3D4KS/A

2 479,00€
2 479,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 32GB 1TB SSD Space Black EN MJ3D4ZE/ A portatīvais dators MJ3D4ZE/A

2 479,00€
2 479,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 10CPU 10GPU 32GB 1TB SSD Space Black INT MJ3D4ZE/A

2 545,70€
2 545,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Pro - M5 | 14.2" | 32GB | 1TB | Mac OS | Space Black | MJ3D4ZE/A | 195951162171 | LT-STD-M14-APL-378

2 560,80€
2 560,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2-inch: M5 10/10, 32GB, 1TB SSD, without power supply - Space Black | MJ3D4ZE/A | 195951162171

2 563,35€
2 563,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 (2026) MJ3D4ZE/A 1 TB Melns
MacBook Pro 14" M5 (2026) MJ3D4ZE/A 1 TB Melns

2 569,00€
2 569,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Pro - M5 | 14,2" | 32GB | 1TB | Mac OS | Gwiezdna Czerń MJ3D4ZE/A

2 597,59€
2 597,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Pro 14" M5 Space Schwarz MJ3D4D/A M5 chip mit 10-core CPU und 10-core GPU 32GB 1TB SSD - Space Schwarz kein Netzteil MJ3D4D/A (0195951161839) ( JOINEDIT86988984 ) Portatīvais dators

2 375,00€
2 375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") M5 10/10-Core/32GB/1TBSSD/SpaceSchw. MacOS MJ3D4D/A (0195951161839) ( JOINEDIT87087875 ) Portatīvais dators

2 435,00€
2 435,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14 M5, Space Schwarz, M5 (10-CPU/10-GPU), 32GB, 1TB, Display mit Nanotexturglas, Deutsch, 70W USB-C Power Adapter MJ3D4_CTO_24

2 447,41€
2 452,40€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 24 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 72,40 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 1 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Space Melns |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Izmēri: | P312,60 mm x A15,50 mm x D221,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,55 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 35,97 cm (14,20) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.024 Pikseļi x 1.964 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina XDR displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | SDXC karte |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI izeja, Thunderbolt 5 |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 10 kodolu CPU 10 kodolu GPU 32GB 1TB (MJ3D4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Pro 14.2Apple MacBook Pro 15Apple MacBook Pro 15 2016Apple MacBook Pro 15 A1286Apple MacBook Pro 16 2019Apple MacBook Pro 16.2Apple Macbook Pro 2021 14Apple Power BankAptxAriston AndrisMacBook Pro 14 1TBMacBook Pro 32GB 1TBMacBook Pro 10MacBook 14 1TBMacBook Pro 14 32GBApple Xs 10MacBook Pro 10.2MacBook Pro 1TBMacbook Pro 14 16GB 1TBSDHC 32GB Class 10






































