Ilustrācija var atšķirties
Bosch KGN392WCF
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 162 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 260 l
- Saldētavas tilpums: 103 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch KGN392WCF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 213,65€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH KGN392WCF Serie 4, Kühl-/Gefrierkombination (weiß)

883,49€
888,48€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch KGN392WCF Series 4 fridge freezer (white) KGN392WCF (4242005338931) ( JOINEDIT79692195 )

900,00€
900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 995175 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 162 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 10 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 15 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Tīkla atteices indikators: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 260 l |
| Saldētavas tilpums: | 103 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A103 cm x D66,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 73,70 kg |
| KGN392WCF |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch KGN392WCF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch KrūmgriezisBosch Krūmu ŠķēresBosch Lentas SlīpmašīnaBosch Leņķa SlīpmašīnaBosch Mikroviļņu KrāsnsBosch mum 5Bosch Veļas MašīnasBremžu Diski Un KlučiBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















