Ilustrācija var atšķirties
Bosch WNA13441
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg, Žāvēšana 5 kg
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WNA13441
- EPREL: 1250738
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch WNA13441
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 6 WNG24442
no 840,00€

Samsung WD18DB8995BZT2
no 1 669,99€

Hisense WD5S1045BW
no 549,00€

Siemens iQ300 WN34A141
no 735,75€

Samsung WD5100D SLIM WD90DG5G34BEEG
no 417,30€

AEG 9000 SensiDry L9WEF80690
no 1 176,75€

Siemens Hausgeräte iQ500 WN44G242
no 888,03€

LG SIGNATURE LSWD099X
no 1 479,93€

Hisense WD3S8043BB3
no 485,00€

Siemens iQ700 WN54C2A40
no 1 060,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie | 4 WNA13441 vaske-/ tørre

698,93€
703,92€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1250738 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase (mazgāšana): | B (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana): | 57 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Elektroenerģijas patēriņš (mazgāšana, žāvēšana): | 322 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana un centrifugēšana): | 46 l |
| Ūdens patēriņš (mazgāšana, centrifugēšana un žāvēšana): | 74 l |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg, Žāvēšana 5 kg |
| Bungas tilpums: | 60 l |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A85 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 74,20 kg |
| WNA13441 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch WNA13441
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch ZobenzāģisBosch Zāles PļāvējiBosch zāles pļāvējs robotsBosch ZāģisBose austiņasBose Bezvadu AustiņasBox PokerBraun 700Brendija GlāzesBrīvi Stāvoša CepeškrāsnsBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




















