Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 3060 Windforce OC 12GB Rev. 2.0 (GV-N3060WF2OC-12GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x16
- GPU takts frekvence: 1.320 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1.875 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.7 (DX 12.2)
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GIGABYTE GeForce RTX3060 Windforce OC 2.0 12GB ( GV N3060WF2OC 12GD 2.0 4719331312862 GV-N3060WF2OC-12GD 2.0 GV-N3060WF2OC-12GD G20 GV-N3060WF2OC-12GD2.0 ) video karte

435,00€
435,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 3060 WindForce OC 12GB GDDR6 192bit rev. 2.0 videokarte GV-N3060WF2OC-12GD 2.0

504,99€
504,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 15.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 170 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1.320 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 1.792 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P121 mm x G198 mm x A39 mm |
| PCIe 4.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3.584 |
Populāri produkti






























