Ilustrācija var atšķirties
PNY GeForce RTX 5060 Ti Epic-X RGB Overclocked Triple Fan 8GB (VCG5060T8TFXXPB1-O)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5060 Ti Epic-X RGB Overclocked Triple Fan 8GB (VCG5060T8TFXXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
PNY GeForce RTX 5060 Ti ARGB OC 8GB (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | VCG5060T8TFXXPB1-O | 4718006457921

388,35€
388,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5060 Ti ARGB OC 8GB (DLSS 4 3x DisplayPort 1x HDMI 2.1) VCG5060T8TFXXPB1-O (4718006457921) ( JOINEDIT87625055 )

400,00€
400,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX5060Ti OC 8G RGB VCG5060T8TFXXPB1-O

405,28€
410,27€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PNY GeForce RTX5060Ti OC 8G RGB VCG5060T8TFXXPB1-O | VCG5060T8TFXXPB1-O | 0751492795621 | 2E17-0A1

407,85€
407,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX5060 TI VERTO ARGB OC Triple Fan 8GB GDDR7 HDMI 3x ( VCG5060T8TFXXPB1 O ) video karte VCG5060T8TFXXPB1-O

408,17€
408,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5060 TI EPIC-X RGB OC 8GB Grafikkarte 3xDP/HDMI | VCG5060T8TFXXPB1-O | 0751492795621

408,60€
408,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5060 Ti Epic-X RGB OC 8GB GDDR7 128bit videokarte VCG5060T8TFXXPB1-O

420,99€
420,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY GeForce RTX 5060 Ti Epic-X RGB Overclocked Triple Fan 8GB GDDR7 DLSS4 (VCG5060T8TFXXPB1-O) VCG5060T8TFXXPB1-O

429,90€
429,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5060 Ti Epic-X RGB 8GB OC DLSS 4 VCG5060T8TFXXPB1-O

438,78€
438,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX5060 TI VERTO ARGB OC Triple Fan 8GB GDDR7 HDMI 3x | VCG5060T8TFXXPB1-O | 4718006457921

448,99€
448,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Karta graficzna GeForce RTX5060Ti OC 8G RGB VCG5060T8TFXXPB1-O VCG5060T8TFXXPB1-O

453,30€
453,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Technologies Videokarte PNY geforce rtx 5060 ti 8 GB GDDR6X GDDR7

553,49€
553,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
PNY Karta graficzna GeForce RTX5060Ti OC 8G RGB VCG5060T8TFXXPB1-O VCG5060T8TFXXPB1-O (4718006457921) ( JOINEDIT79473429 )

475,00€
475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 692 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P119,9 mm x G299 mm x A39,9 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5060 Ti Epic-X RGB Overclocked Triple Fan 8GB (VCG5060T8TFXXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































