Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT Gaming OC 8GB (GV-R9060XTGAMING OC-8GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 1 900 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 518 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT Gaming OC 8GB (GV-R9060XTGAMING OC-8GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | AMD | 8 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 | GV-R9060XTGAMING OC-8GD | 4719331356231

337,70€
337,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | AMD | 8 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-R9060XTGAMING OC-8GD

339,74€
339,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6 ( GV R9060XTGAMING OC 8GD ) video karte GV-R9060XTGAMING OC-8GD

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | AMD | 8 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-R9060XTGAMING OC-8GD

341,94€
348,94€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6 | GV-R9060XTGAMING OC-8GD | 4719331356231

347,40€
347,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | AMD | 8 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0|GV-R9060XTGAMING OC-8GD

348,15€
348,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | AMD | 8 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI portu skaits 1 | PCI-E 5.0

355,70€
355,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6 GV-R9060XTGAMING OC-8GD

370,00€
370,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT Gaming 8GB | GV-R9060XTGAMING OC-8GD | 4719331356231

370,02€
370,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6 GV-R9060XTGAMING OC-8GD

370,11€
370,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | GV-R9060XTGAMING OC-8GD | 4719331356231

377,00€
383,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Gigabyte Radeon RX 9060 XT 8GB GDDR6 128bit videokarte GV-R9060XTGAMING OC-8GD

377,99€
377,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G GV-R9060XTGAMING OC-8GD

380,05€
380,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6 GV-R9060XTGAMING OC-8GD

382,40€
387,39€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte Gigabaits Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G - AMD - 8 GB - Radeon RX 9060 XT - GDDR6 -- HDMI portu skaits 5,0 GV-R9060XTGAMING OC-8GD

403,66€
403,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Gaming - OC Edition - graphics card - Radeon RX 9060 XT - 8 GB 4719331356231 (4719331356231) ( JOINEDIT88836521 )

405,00€
405,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | GV-R9060XTGAMING OC-8GD | 4719331356231 | WLONONWCRMONJ

414,79€
414,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | AMD | 8 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-R9060XTGAMING OC-8GD

417,64€
420,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G | AMD | 8 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-R9060XTGAMING OC-8GD

518,06€
520,56€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte GIGABYTE | AMD Radeon RX 9060 XT | 8 GB | GDDR6 | 128 bit | PCIE 5.0 16x | Triple slot Fansink | 1xHDMI | 2xDisplayPort | GV-R9060XTGAMINGOC-8GD

521,00€
521,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 3320 MHz Core Clock, 2 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-R9060XTGAMING OC-8GD

545,47€
547,97€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 518 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 150 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1 900 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3 320 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P118 mm x G281 mm x A40 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT Gaming OC 8GB (GV-R9060XTGAMING OC-8GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































