Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB (90YV0MP0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB (90YV0MP0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS GeForce RTX 5060 Ti PRIME OC 8GB DLSS 4 | 90YV0MP0-M0NA00 | 4711387994207 | 2E07-A48

394,10€
394,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5060TI-O8G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8 GB GDDR7 | 90YV0MP0-M0NA00 | 4711387994207

394,85€
394,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5060TI-O8G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8 GB GDDR7 PRIME-RTX5060TI-O8G

463,83€
468,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus GeForce RTX 5060 Ti Prime OC 8GB GDDR7 128bit videokarte 90YV0MP0-M0NA00

475,64€
475,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime GeForce RTX 5060 Ti 8 GB OC Grafikkarte 90YV0MP0-M0NA00

493,61€
493,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime -RTX5060TI-O8G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8 GB GDDR7 PRIME-RTX5060TI-O8G

498,22€
498,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME RTX 5060 TI OC 8GB ( 90YV0MP0 M0NA00 PRIME-RTX5060TI-O8G ) video karte 90YV0MP0-M0NA00

520,00€
520,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafikas karte - ASUS - Prime -RTX5060TI-O8G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8 GB GDDR7 90YV0MP0-M0NA00

534,30€
534,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5060TI-O8G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8 GB GDDR7 90YV0MP0-M0NA00

562,90€
562,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME RTX 5060 TI OC 8GB | 90YV0MP0-M0NA00 | 4711387994207

564,19€
564,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Asus RTX5060TI 8GB Prime O8G 4711387994207 (4711387994207) ( JOINEDIT88587331 )

585,00€
585,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5060TI-O8G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8 GB GDDR7 | 90YV0MP0-M0NA00 | 4711387994207 | WLONONWCRJCHY

597,73€
597,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 647 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G304 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB (90YV0MP0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































