Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti Windforce SFF 16GB (GV-N507TWF3-16GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2.300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti Windforce SFF 16GB (GV-N507TWF3-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE SFF 16G | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 | Memory clock speed 2452 MHz | GV-N507TWF3-16GD | 4719331356002

934,40€
934,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE SFF 16G ( GV N507TWF3 16GD GV-N507TWF3-16GD 1.0 ) video karte

960,00€
960,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE SFF 16G Grafikkarte HDMI/DP | GV-N507TWF3-16GD | 4719331356002

963,10€
963,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2497 MHz Core Clock, 3 x DP 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, NVIDIA DLSS 4, GV-N507TWF3-16GD

971,65€
971,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2497 MHz Core Clock, 3 x DP 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, NVIDIA DLSS 4, GV-N507TWF3-16GD | GV-N507TWF3-16GD | 4719331356002

972,45€
972,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Windforce SFF 16G GDDR7 256bit videokarte GV-N507TWF3-16GD

1 001,94€
1 001,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7, 256bit, PCIE 5.0, 2452MHz, Triple slot GV-N507TWF3-16GD

1 034,75€
1 039,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti Windforce SFF 16GB GDDR7 DLSS4 (GV-N507TWF3-16GD) GV-N507TWF3-16GD

1 035,00€
1 035,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2497 MHz Core Clock, 3 x DP 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, NVIDIA DLSS 4, GV-N507TWF3-16GD | GV-N507TWF3-16GD | 4719331356002 | WLONONWCRMP01

1 045,43€
1 045,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE RTX5070 Ti WINDFORCE SFF 16GB GV-N507TWF3-16GD

1 066,59€
1 066,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 256bit, PCI-E 5.0, 2497 MHz Core Clock, 3 x DP 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, NVIDIA DLSS 4, GV-N507TWF3-16GD

1 418,84€
1 421,34€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.300 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.452 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G304 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8.960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti Windforce SFF 16GB (GV-N507TWF3-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































