Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti Windforce OC V2 16GB (GV-N507TWF3OCV2-16GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2.300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti Windforce OC V2 16GB (GV-N507TWF3OCV2-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte Graphics card GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G 256BIT GDDR7 GV-N507TWF3OCV2-16GD

963,79€
963,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Graphics card GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G 256BIT GDDR7 | GV-N507TWF3OCV2-16GD | 4719331357023 | KGGBAN507588207

972,40€
972,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G Grafikkarte HDMI/DP | GV-N507TWF3OCV2-16GD | 4719331357023

989,00€
989,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2497 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|N507TWF3OCV2-16GD GV-N507TWF3OCV2-16GD

1 007,13€
1 012,12€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G NVIDIA 16 GB GeForce RTX 5070 Ti GDDR7 HDMI ports quantity 1 PCI-E 5.0 ( GV N507TWF3OCV2 16GD ) video karte GV-N507TWF3OCV2-16GD

1 020,00€
1 020,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Graphics card GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G 256BIT GDDR7 | GV-N507TWF3OCV2-16GD | 4719331357023 | KGGBAN507588207

1 028,17€
1 028,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Graphics card GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G 256BIT GDDR7 GV-N507TWF3OCV2-16GD (4719331357023) ( JOINEDIT87407950 ) video karte

1 030,00€
1 030,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2497 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|N507TWF3OCV2-16GD|N507TWF3OCV2-16GD

1 035,12€
1 035,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2497 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|N507TWF3OCV2-16GD

1 045,08€
1 048,08€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2497 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|N507TWF3OCV2-16GD | N507TWF3OCV2-16GD | 4719331357023

1 057,00€
1 063,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
GIGABYTE Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G 256BIT GDDR7 GV-N507TWF3OCV2-16GD

1 063,09€
1 063,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|GIGABYTE|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2497 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|N507TWF3OCV2-16GD

1 170,08€
1 172,58€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte Graphics Card||NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2497 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|N507TWF3OCV2-16GD

1 302,41€
1 304,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16G Graphics Card - 16GB GDDR6 256bit PCI-E 5.0 2497 MHz Core Clock 3 x DisplayPort 1 x HD 574865 (4719331357023) ( JOINEDIT87617854 ) video karte

1 275,00€
1 275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.300 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.497 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G261 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8.960 |
Cenas vēsture
1M 3M
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti Windforce OC V2 16GB (GV-N507TWF3OCV2-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































