Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Strix GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0M80-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Strix GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0M80-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Asus Graphics card GeForce RTX 5070 ROG STRIX OC 12GB GDDR7 192bit | 90YV0M80-M0NA00 | 4711387922279 | 2E07-A4T

855,35€
855,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Strix RTX 5070 12 GB OC Gaming graphics card | 90YV0M80-M0NA00 | 4711387922279

857,05€
857,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics card GeForce RTX 5070 ROG STRIX OC 12GB GDDR7 192bit | ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING | 4711387922279 | KGASUN507488004

864,60€
864,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics card GeForce RTX 5070 ROG STRIX OC 12GB GDDR7 192bit | ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING | 4711387922279 | KGASUN507488004

923,25€
923,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG -STRIX-RTX5070-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 ( 90YV0M80 M0NA00 ROG-STRIX-RTX5070-O12GGAMING ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING ) video karte 90YV0M80-M0NA00

925,00€
925,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graf. ASUS ROG STRIX RTX 5070 12GB OC GAMING 90YV0M80-M0NA00

939,70€
939,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5070 ROG Strix Gaming OC 12GB GDDR7 192bit videokarte 90YV0M80-M0NA00

943,92€
943,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Strix RTX 5070 12 GB OC Gaming graphics card 90YV0M80-M0NA00

955,51€
960,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Karta graficzna Asus ROG Strix GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 DLSS (ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING) 90YV0M80-M0NA00

963,32€
963,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte ASUS ROG Strix GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition 90YV0M80-M0NA00 ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING

1 121,00€
1 121,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 685 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P147,3 mm x G332 mm x A64 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Strix GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0M80-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































