Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Eagle OC ICE SFF 12GB (GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2.116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Eagle OC ICE SFF 12GB (GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GIGABYTE GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE 12G Grafikkarte HDMI/DP | GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD | 4719331355777

691,95€
691,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 | GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD | 4719331355777 | 2E21-59H

693,95€
693,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Graphics card Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC IC 12 GB GDDR7 GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

701,86€
701,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX™ 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G | Gigabyte GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

711,04€
711,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA GIGABYTE GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD 12GB GDDR7 192bit PCI-E 5.0

712,81€
717,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC ICE SFF 12GB GDDR7 (GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD) ( GV N5070EAGLEOC ICE 12GD ) video karte

715,00€
715,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

715,64€
722,64€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0|GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

718,00€
718,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafikas karte Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC IC 12 GB GDDR7 VGAGIGNVD0795

742,89€
742,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12GB GDDR7 Videokarte | GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD | 4719331355777 | KGGBAN507488005

747,25€
747,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE 12GB GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

753,30€
753,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE 12GB GDDR7 192bit videokarte GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

769,99€
769,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

774,61€
774,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12GB GDDR7 Videokarte (GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD)

774,95€
774,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12GB GDDR7 Videokarte | GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD | 4719331355777

775,00€
781,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Videokarte Grafisk karte - GIGABYTE - GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G - GDDR7 - 7680 x 4320 - PCI-E 5.0 GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

779,00€
779,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports skaits 1 | PCI-E 5.0

784,00€
784,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0 GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

866,14€
868,64€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G | GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

921,17€
923,67€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12GB GDDR7 Videokarte GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

971,81€
974,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics card Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC IC 12 GB GDDR7 GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD

1 017,89€
1 020,39€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.116 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G290 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6.144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Eagle OC ICE SFF 12GB (GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















































