Ilustrācija var atšķirties
LG 43\" UHD AI UA73 4K Smart TV 2025 43UA73003LA
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43\" UHD AI UA73 4K Smart TV 2025 43UA73003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 530,00€

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€
34 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vairāk piedāvājumu
SALE OUT. LG 4K LED LCD TV | 43UA73003LA | 43 | Smart TV | webOS | UHD | Black | UNPACKED ,USED 43UA73003LASO

226,09€
226,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SALE OUT. LG 43UA73003LA 43" (109 cm) 4K LED LCD TV | SALE OUT. LG 65UA73003LA | 65 | Smart TV | webOS 25 | UHD | DEMO 43UA73003LASO

231,25€
238,25€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG UHD AI 43UA73003LA televizors 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns

258,71€
258,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telewizor LG 43UA73003LA LED 43'' 4K Ultra HD WebOS 25 UA73

265,90€
265,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2 240 965 |
|---|---|
| MPN: | 43UA73003LA |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 54 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 75 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43\" UHD AI UA73 4K Smart TV 2025 43UA73003LA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























