Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC 8GB (V538-002R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5050
- GPU takts frekvence: 2 317 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC 8GB (V538-002R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Videokarte Grafisk karte - MSI - RTX 5050 8G VENTUS 2X OC - 8 GB GDDR6 - 2560 CUDA kodoli - TORX 5.0 dzesēšana RTX 3050 VENTUS 2X 8G OC

275,49€
275,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 x16 (uses x8) | RTX 5050 8G VENTUS 2X OC | 4711377380003 | VGAMISNVDM266

287,45€
287,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5050 VENTUS 2X OC 8GB GDDR6 Grafikkarte, HDMI/DP | RTX 5050 8G VENTUS 2X OC | 4711377380003 | VGAMISNVDM266

292,85€
292,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5050 VENTUS 2X OC 8GB GDDR6 128bit videokarte V538-002R

303,99€
303,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC MSI ( GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X 4711377380003 GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC RTX 5050 8G VENTUS2XOC RTX5050 8G VENTUS 2X OC V538-002R ) video karte

310,00€
310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI Graphic Card RTX 5050 8GB VENTUS 2X OC GDDR6 128BIT DP/HDMI RTX 5050 8G VENTUS 2X OC

312,72€
312,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce 5050 Videokarte 8GB | RTX 5050 8G VENTUS 2X OC | 4711377380003 | VGAMISNVDM266

312,75€
312,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce 5050 Videokarte 8GB | RTX 5050 8G VENTUS 2X OC | 4711377380003 | VGAMISNVDM266

314,00€
320,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MSI GEFORCE RTX 5050 8G VENTUS 2X OC graphics card NVIDIA 8 GB GDDR6
315,86€
320,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MSI GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 x16 (uses x8)|GEFORCE RTX 5050 8G VENTUS 2X OC

318,56€
318,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5050 8G MSI VENTUS 2X OC 8GB GDDR6 ( V538 002R ) video karte V538-002R

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC

371,96€
371,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GEFORCE RTX 5050 8G VENTUS 2X OC video karte NVIDIA 8 GB GDDR6

378,90€
378,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GEFORCE RTX 5050 8G VENTUS 2X OC graphics card NVIDIA 8 GB GDDR6

413,31€
415,81€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MSI GeForce 5050 Videokarte 8GB

413,93€
416,43€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 130 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 317 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 617 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G197 mm x A41 mm |
| Svars: | 491 g |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5050 Ventus 2X OC 8GB (V538-002R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti









































