Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 3050 Windforce OC V2 6GB (GV-N3050WF2OCV2-6GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050
- GPU takts frekvence: 1 042 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 3050 Windforce OC V2 6GB (GV-N3050WF2OCV2-6GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vaizdo plokštė NVIDIA GIGABYTE GeForce RTX 3050 GV-N3050WF2OCV2-6GD 6GB GDDR6 PCIe 4.0

210,18€
215,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics card Gigabyte GV-N3050WF2OCV2-6GD Nvidia GeForce RTX 3050 6 GB GDDR6 | GV-N3050WF2OCV2-6GD | 4719331355081

218,40€
218,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA GIGABYTE GeForce RTX 3050 GV-N3050WF2OCV2-6GD 6GB GDDR6 PCIe 4.0 | 207253271 | 4719331355081

222,25€
222,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 6G NVIDIA 6 GB GDDR6 GV-N3050WF2OCV2-6GD

222,52€
222,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte GIGABYTE | NVIDIA GeForce RTX 3050 | 6 GB | GDDR6 | 96 bit | PCIE 4.0 16x | Memory 14000 MHz | GPU 1477 MHz | 2xHDMI | 2xDisplayPort | GV-N3050WF2OCV2-6GD GV-N3050WF2OC-6GD

231,90€
231,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 3050 WindForce OC V2 6GB GDDR6 96bit videokarte GV-N3050WF2OCV2-6GD

232,99€
232,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 3050 WindForce 6GB OC V2 ( GV N3050WF2OCV2 6GD 4719331355081 GV-N3050WF2OCV2-6GD 1.0 ) video karte

235,00€
235,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte GigaByte GeForce RTX 3050 6GB Windforce OC V2 | GV-N3050WF2OCV2-6GD | 4719331355081 | KGGBAN305C77004

235,39€
235,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte GigaByte GeForce RTX 3050 6GB Windforce OC V2 GV-N3050WF2OCV2-6GD

241,84€
241,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte GigaByte GeForce RTX 3050 6GB Windforce OC V2 | GV-N3050WF2OCV2-6GD | 4719331355081 | VGAGIGNVD0775

242,00€
248,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Graphics Card GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB GDDR6 96 bit PCIE 4.0 16x Memory 14000 MHz GPU 1477 MHz 2xHDMI 2xDisplayPort GV-N3050WF2OCV2-6GD GV-N3050WF2OCV2-6GD

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 6G | NVIDIA | 6 GB | GeForce RTX 3050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 4.0 | Memory clock speed 14000 MHz GV-N3050WF2OCV2-6GD

254,67€
257,17€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte GV-N3050WF2OCV2-6GD 1.0 |

274,79€
277,29€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 3050|6 GB|GDDR6|96 bit|PCIE 4.0 16x|Memory 14000 MHz|GPU 1477 MHz|2xHDMI|2xDisplayPort|GV-N3050WF2OCV2-6GD

275,88€
278,38€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 6G NVIDIA 6 GB GDDR6 GV-N3050WF2OCV2-6GD

320,65€
323,15€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 96 Bit |
| Maks. patēriņš: | 70 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 042 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 1 477 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P111 mm x G191 mm x A36 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 3050 Windforce OC V2 6GB (GV-N3050WF2OCV2-6GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































