Ilustrācija var atšķirties
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB (90YV0K60-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050
- GPU takts frekvence: 1 042 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB (90YV0K60-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Dual -RTX3050-O6G NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB GDDR6 90YV0K60-M0NA00

213,01€
213,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card Asus 90YV0K60-M0NA00 Nvidia GeForce RTX 3050 6 GB GDDR6 | DUAL-RTX3050-O6G | 4711387470633 | KGASUN305C77001

214,50€
214,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual -RTX3050-O6G NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB GDDR6 DUAL-RTX3050-O6G

219,47€
219,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Asus Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB GDDR6 (DUAL-RTX3050-O6G) | DUAL-RTX3050-O6G | 4711387470633 | KGASUN305C77001

219,60€
219,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 6GB GDDR6 ( 90YV0K60 M0NA00 DUAL-RTX3050-O6G ) video karte 90YV0K60-M0NA00

225,00€
225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual NVIDIA GeForce RTX 3050 Video Karte 6GB | DUAL-RTX3050-O6G | 4711387470633 | KGASUN305C77001

229,73€
229,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB GDDR6 96bit videokarte 90YV0K60-M0NA00

237,29€
237,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual NVIDIA GeForce RTX 3050 Video Karte 6GB | 90YV0K60-M0NA00 | 4711387470633 | VGAASUNVD0875

238,00€
244,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
ASUS Dual -RTX3050-O6G NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB GDDR6 90YV0K60-M0NA00

240,20€
240,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte ASUS - Grafisk karte - GeForce RTX 3050 OC izdevums 6GB GDDR6 DUAL-RTX2060-O6G

241,00€
241,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Asus NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB 90YV0K60-M0NA00

244,94€
244,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Asus RTX3050 6GB Dual O6G 4711387470633 (4711387470633) ( JOINEDIT88606703 )

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS GeForce RTX 3050 DUAL OC (1x DisplayPort, 1x HDMI 2.1, 1x DVI-D) | 90YV0K60-M0NA00 | 4711387470633

256,08€
256,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual NVIDIA GeForce RTX 3050 Video Karte 6GB (90YV0K60-M0NA00)

260,95€
260,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Asus Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 3050|6 GB|GDDR6|96 bit|PCIE 4.0 16x|Dual Slot Fansink|1xDVI-D|1xHDMI|1xDisplayPort|DUAL-RTX3050-O6G

280,01€
282,51€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Asus Dual NVIDIA GeForce RTX 3050 Video Karte 6GB 90YV0K60-M0NA00

315,15€
317,65€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
ASUS Dual -RTX3050-O6G NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB GDDR6 90YV0K60-M0NA00

315,55€
318,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 96 Bit |
| Maks. patēriņš: | 70 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 042 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 1 537 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G201 mm x A37 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, DVI, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB (90YV0K60-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































